2017 m. gruodžio 10 d. 11 val. po Šv. Mišių
Karmėlavos Šv. Onos viešojoje koplyčioje

KONCERTAS, skirtas 1917 m. Stokholmo konferencijai paminėti.

Koncertuos muzikinis kvartetas:
Natalija Krauter (sopranas), Lina Burbaitė - Vaitkuvienė (fortepijonas), Rima Švėgždaitė (smuikas) ir Jonas Armonas (violončelė).

koncertas2

Maloniai kviečiame!

Sakralinės muzikos KONCERTINĖ PROGRAMA:

• Johan Sebastian Bach - „Bist du bei mir“ („Dievas manyje“) BWV 508
  • Luiggi Luzzi - „Ave Maria“ op.80
  • Giovani Battisto Pergolesi - Ciciliana
  • Georg Friedrich Händel - Arija „Dank sei dir, Herr“ (Dėkoju tau, Viešpatie“)
  • Fritz Pugnani-Kreisler - Preliudas ir Allegro
  • Georg Friedrich Handel - Arija „Lascia ch‘io pianga“ („Leisk man pravirkti“)
  • Nikolo Paganini - Cantabile
  • Giuseppe Giordani - „Caro mio ben“ („Mano brangusis drauge“)
  • Max Reger - „Maria Wiegenlied“ ( Marijos lopšinė“) op.76, Nr.52
  • Vincenzo Bellini - „Angiol di pace“ („Ramybės angelas“)
  • Wolfgang Amadeus Mozart - „Alleluja“ iš Moteto „Exultate, Jubilate“
  • Cesar Frank - „Panis Angelicus“
  • Giulio Caccini - „Ave Maria“

Muzikinis kvartetas – Natalija Krauter (sopranas), Lina Burbaitė - Vaitkuvienė (fortepijonas), Rima Švėgždaitė (smuikas) ir Jonas Armonas (violončelė) – pateikia nuostabias skirtingų žanrų programas, kuriose skamba gražiausios pasaulio melodijos, populiariausi klasikiniai, sakralinės bei muzikos iš kino filmų šedevrai, žinomiausi lietuvių kompozitorių kūriniai. Š.m. gruodžio 10 dieną 11 val., po rytinių sekmadienio šv. Mišių ir kviečiame visus pasiklausyti muzikinio kvarteto atliekamo koncerto Karmėlavos šv.Onos viešojoje koplyčioje, kur turėsite galimybę išgirsti pačią gražiausią, pasaulyje populiariausią sakralinę vokalinių bei instrumentinių šedevrų muziką.

koncertas1Dainininkė Natalija Krauter – nuostabaus grožio balso savininkė, solinius koncertus surengusi ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, Norvegijos, Suomijos, Rusijos, Prancūzijos, Graikijos koncertų salėse, bendradarbiavusi su Rusijos Didžiuoju simfoniniu (vad.Vladimir Fedosejev), „Maskvos virtuozų“ (vad. Vladimir Spivakov), „Rusijos kamerata“ orkestrais. Šiuo metu dainavimo meno studentus N.Krauter moko Vilniaus J Tallat-Kelpšos konservatorijoje. Solistės nepaprastai gražų „lakštingalos“ balso tembrą dažnai galima išgirsti sostinės bei kitose Lietuvos koncertinėse erdvėse.
Smuikininkė Rima Švėgždaitė nuolat dalyvauja renesanso, baroko muzikos koncertuose, grieždama barokiniu smuiku solo, ir kameriniuose ansambliuose, taip pat nuolat dalyvauja šiuolaikinės muzikos projektuose, festivaliuose, meistriškumo kursuose Lietuvoje ir užsienyje pas žymiausius pasaulio smuiko pedagogus, baroko muzikos ekspertus, bendradarbiauja su garsiais senosios muzikos interpretatoriais. Ji ilgą laiką buvo Šv.Kristoforo orkestro artistė, dabar – smuiko pedagogė Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje. Dažnuose koncertuose Lietuvos koncertinėse erdvėse R.Švėgždaitė kamerinę muziką atlieka kartu su pianiste Lina Burbaite – Vaitkuviene. Yra pelniusi apdovanojimų tarptautiniuose konkursuose su senosios muzikos ansambliu „Affectus“, „Concertinodelledonne“.

Pianistė Lina Burbaitė – Vaitkuvienė įvairiu metu buvo Vilkaviškio, Kauno, Vilniaus mokyklų pedagogė, greta to ilgus metus - Lietuvos nacionalinės filharmonijos koncertų vadybininkė. Šiuo metu – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos koncertmeisterė, taip pat B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos koncertmeisterė bei pedagogė. Pianistė nuolat rengia vokalinės kamerinės muzikos programas, yra koncertavusi su žymiais Lietuvos dainininkais J.Leitaite, A.Grigorian, R. Vaicekauskaite, N. Krauter, L.Mikalausku, I. Misiūra, J.Stupnianek – Kalėdiene, D. Sadausku. Jau eilė metų kaip pianistė kviečia žymiausius Lietuvos atlikėjus ir pati dalyvauja paramos „Atsigręžk į vaikus“ koncertuose šv.Kotrynos bažnyčioje, kur ne kartą sėkmingai pasirodė tiek su Lietuvos artistais, tiek su viena garsiausių sopranų Norvegijoje M.Julsrud Tornquist.

Violončelininkas Jonas Armonas - ilgametis Lietuvos nacionalinės filharmonijos nacionalinio simfoninio orkestro artistas, koncertavęs daugelyje įvairių pasaulio šalių. Atlikėjas griežė, soliuojant ir diriguojant tokiems pasaulinio muzikos mąsto grandais, kaip I.Menuchinas, M.Rostropovičius, M.Maiskij, N.Vengerovas, S.Nakarjakovas ir daugelis kitų. Lietuvos respublikos styginių konkurse J.Armonas yra pelnęs I –ąją vietą. Jis tris metus griežė K.Pendereckio „Cameratoje“. Šiuo metu violončelininkas ugdo jaunąją muzikų kartą pedagoginiame darbe, muzikuoja įvairių kamerinių ansamblių sudėtyje, aktyviai dalyvauja koncertinėje veikloje su įvairaus žanro solistais.

Su smuikininke R. Švėgždaite pianistė L.Burbaitė – Vaitkuvienė 2005 m. pradėjo LMTA koncertų ciklą „Absolventų kameriniai koncertai“; po jo savo kamerinio dueto pasirodymus ir vokalinės muzikos vakarus tęsia iki šiol. 2012 m. duetas pakvietė kartu muzikuoti ir dainininkę N.Krauter, o 2017 m. prie muzikinio trio prisijungė ir violončelininkas J. Armonas. Tad dabar naujai susibūrusio muzikinio kvarteto pateikiama muzika skamba įvairiose Lietuvos koncertinėse erdvėse.

koncertas3