2018 05 13, sekmadienį
* * *

LRT LAIDA „ŠVENTADIENIO MINTYS“ ATVIRAI IR DRĄSIAI APIE SĄMONINGĄ PASIRUOŠIMĄ SAKRAMENTAMS. Viešime Jonavoje Šv. apaštalo
Jokūbo parapijoje ir Bukonyse. Laidos herojai – kun. Audrius Mikitiukas, s. Pranciška Bubelytė ir Bukonių bendruomenės pastoracinės tarybos žmonės.

Laidos vedėja D. Michelevičiūtė, autorė D. Neimantienė

„Šventadienio mintys“ bus rodoma 7.30 val. per LRT ir 14.45 val. per LRT Kultūrą.
* * *

Nuo gegužės 13 dienos sekmadieniais TV LAIDŲ CIKLE „VIENUOLYNŲ KELIAS LIETUVOJE“per LRT Kultūros kanalą PAŽINTIS SU ŠV. JONO BENDRUOMENE IR JOS ĮSIKŪRIMO ISTORIJA.

Broliai ir seserys pasakos, kaip 1975 m. Fribūre, Šveicarijoje gimė ir Lerans saloje, Viduržemio jūroje, cistersų vienuolyne augo Šv.
Jono bendruomenė.

Kitose laidose aplankysime brolių vienuolynus Rimonte ir St. Jodarde, Prancūzijoje. Broliai ir seserys liudys, kaip jie atrado savo
pašaukimą.

Gegužės 13 dieną pradžia 14.45 val., gegužės 20 ir 27 dieną pradžia 15.15 val.

Laidų įrašus galima rasti LRT mediatekoje.

Laidų autorius Dalius Ramanauskas

Svetainėje lankosi 13 svečių ir nėra prisijungusių narių