Šv. Mišių laikas
Karmėlavos viešojoje  Šv. Onos
koplyčioje

 

Šiokiadieniais

9 val.

Šeštadieniais

10 val.

Sekmadieniais

10 val.

12 val.

Kitu laiku - pagal susitarimą su klebonu

   

Marijos radijas  

marijosradijas

   

PTM logo svetainems su fonu

   

KPL logotipas

   

Kauno II dekanatas  

Kauno 2 dekanatas

   

Organizuojama piligriminė kelionė į LURDĄ

2019 m. rugpjūčio 3 - 12 d.

Kelionės maršrutas:
Kaunas – Marijampolė – Praha (Čekija) – Ženeva (Šveicarija) – LURDAS (Prancūzija) –– Arsas (Prancūzija) – Turinas (Italija)– Altotting (Vokietija) – Krokuva / Lichen Stary (Lenkija) –Marijampolė

Planuojamas kelionės grafikas:

1 d. – rugpjūčio 3 d. Išvykstame apie 5 val. ryte iš Marijampolės. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Apie 22 val. atvykstame į motelį prie Prahos (Čekija).
2 d. – rugpjūčio 4 d. Ryte išvykimas iš motelio. Kelionė per Čekiją, Vokietiją. Apie 22 val. atvykstame į motelį „Formulė“ prie Ženevos (Šveicarija).
3 d. – rugpjūčio 5 d. Ryte išvykimas iš motelio. Vakare atvykimas į LURDĄ (Prancūzija), naktis viešbutyje.
4 d. – rugpjūčio 6 d. LURDAS (naktis viešbutyje).
5 d. – rugpjūčio 7 d. LURDAS (naktis viešbutyje).
6 d. – rugpjūčio 8 d. Ryte išvykimas iš Lurdo į ARS-sur-Formans (Prancūzija). Aplankome šio miesto vietas, kur gyveno žymusis Arso klebonas. Naktis motelyje.
7 d. – rugpjūčio 9 d. Po pietų išvykimas Kelionė per Prancūziją, Italiją. Vakare atvykstame į TURINĄ. Aplankome Turino drobulę, šv. Jono Bosko kapą. Naktis motelyje.
8 d. – rugpjūčio 10 d. Ryte išvykimas į ALTOTTING (Vokietija). Aplankome Švč. Marijos šventovę, kurioje lankėsi popiežius Benediktas XVI. Naktis motelyje.
9 d. – rugpjūčio 11 d. Ryte išvykimas į Krokuvą (Lenkija) arba Lichen Stary (Lenkija). Naktis motelyje.
10 d. – rugpjūčio 12 d. Ekskursija Krokuvoje arba Lichen Stary. Po pietų išvykimas į Lietuvą. Vėlai naktį grįžtame į namo. Naktis autobuse.
___________________________________________________________________
Kelionės kaina apie 470 eurų (kaina dar tikslinama). Į kelionės kainą įeina autobuso nuoma, 9 nakvynės viešbučiuose, sveikatos draudimas. Pinigus už kelionę galima įnešti dalimis. Pradinis įnašas 200 eurų. Registracija tel. 8-67449157; el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

   

Svetainėje lankosi 70 svečių ir nėra prisijungusių narių

© Karmėlavos šv. Onos parapija