Šv. Mišių laikas
Karmėlavos viešojoje  Šv. Onos
koplyčioje

 

Šiokiadieniais

9 val.

Šeštadieniais

10 val.

Sekmadieniais

10 val.

12 val.

Kitu laiku - pagal susitarimą su klebonu

   

Marijos radijas  

marijosradijas

   

PTM logo svetainems su fonu

   

KPL logotipas

   

Kauno II dekanatas  

Kauno 2 dekanatas

   

Palapine skelbimas

Kauno arkivyskupijos kurijos sielovados bendradarbių iniciatyva Šiluvos atlaiduose veiks religinės tematikos daiktų mainytuvių palapinė – PRIKELK NAUJAM GYVENIMUI – kad mažiau pirktume ir vartotume, o daugiau dalytumės, mokytumės duoti, o pasiėmę padėkotume malda. Ši iniciatyva kilo iš popiežiaus Pranciškus enciklikos LAUDATO SIʾ paraginimų mums, kad turime rūpintis bendraisiais namais mažiau vartodami.

PALAPINĖ VEIKS VISŲ ATLAIDŲ METU NUO 9 KI 18 VAL.
VIETA – AIKŠTĖS GALE, ŠALIA PILIGRIMŲ INFORMACIJOS CENTRO

Ši palapinė bus dviejų skyrių.
Palapinės skyrelyje PRAŠOM bus galima pasiimti reikalingą ar mielą daiktą, taip prikeliant jį naujam gyvenimui (galbūt tai bus lauktuvės negalėjusiems atvykti į atlaidus). Rekomenduojama pasiimti ne daugiau kaip 3 daiktus, o kaip padėką pasimelsti viena iš popiežiaus intencijų.

Skyriuje DĖKUI galima palikti jau nereikalingus, bet tvarkingus ir tinkamus naudoti religinės tematikos daiktus (pvz. kryžius, paveikslus, ikonas, statulėles, rožinius, knygas ir kt.). Galbūt jie taps brangūs kitiems ir bus pagalba priartėti prie Viešpaties. Atlaiduose nepaimti daiktai pasieks jų stokojančius žmones, esančius pataisos namuose ar išgyvenančius benamystę.

Priimami tik tvarkingi, nesulūžę, neskleidžiantys blogo kvapo daiktai.

   

Svetainėje lankosi 14 svečių ir nėra prisijungusių narių

© Karmėlavos šv. Onos parapija