Mokslai laukia Jūsų. Mažoji akademija kviečia į kursus apie krikščionybę

2021 m. pavasaris

Prasidėjo registraciją į Mažosios akademijos pavasario semestro kursus (nuotoliniu būdu, per Zoom programą). Kursų aprašai ir registracijos anketos puslapyje www.lkma.lt.

Tvarkaraštis

Katalikų Bažnyčia sutinka Naująsias Sekmines, dėstyt. kun. A. Končius, pirmadieniais, kovo 1 d. – balandžio 19 d., 19.00.

Kūno teologija, dėstyt. kun. dr. Ž. Kulpys, trečiadieniais, sausio 20 d. – vasario 24 d., 18.30.

Jėzus Kristus – mūsų tikėjimo šerdis. Kristologijos pagrindai, dėstyt. doc. dr. B. Ulevičius, ketvirtadieniais, sausio 14 d. – kovo 25 d., 19.00.

Knygų klubas. Laisvos Lietuvos literatūra, dėstyt. dr. G. Gailiūtė-Bernotienė, trečią mėn. ketvirtadienį, 18.30 val.

Evangelija pagal Morkų, dėstyt. kun. M. Mitkevičius, penktadieniais, sausio 22 d. – balandžio 30 d., 18.30.

Streso mechanizmai ir valdymas per genetikos bei sveikos gyvensenos prizmę, dėstyt. prof. D. Serapinas, šeštadienį, vasario 20 d., 12.00–18.00.

Mažosios pratybos, palydi ses. R. Malickaitė CC, antradieniais, sausio 19 d. – balandžio 27 d., 18.30.

Registracija privaloma. Yra registracijos mokestis. Visa informacija ir registracija https://lkma.lt/index.php?id=134.