Sielovados bendruomenė „Gailestingumo versmė“ kviečia į renginius su misionieriumi MARCIN ZIELIŃSKI iš „Głos Pana“ bendruomenės Lenkijoje:

• VIDINIO IŠGYDYMO VAKARĄ „PASINERK Į GAILESTINGUMĄ“ 2016 m. GEGUŽĖS 13 D. penktadienį, Kauno Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje 18.00 - 21.00.

Pasinerk i Gailestinguma

• UGDYMO SEMINARĄ „GAILESTINGUMO MOKINIAI“, skirtą maldos grupėms bei bendruomenėms, norinčioms augti užtarimo maldos tarnystėje.
    Seminaras vyks 2016 m. GEGUŽĖS 14 D., šeštadienį, 10.30 - 18.00 PARK INN VIEŠBUČIO konferencijų salėje (Kaune, Donelaičio g. 27).

Gailestingumo mokiniai mazas

Būtina registracija iki GEGUŽĖS 12 D. užpildant anketą internetiniame puslapyje:

Daugiau informacijos telefonu 8621 11674.

Kitas seminaras - birželio 11 d., kuriame dalyvaus kun. Jan Reczek ir S. Dąbrowska iš Lenkijos.