Sielovados bendruomenė „Gailestingumo versmė“ kviečia į vasaros renginius:

Vidinio išgydymo pamaldas
Birželio 9 d._ _Šv. Onos bažnyčioje, VIEVYJE, 18.00
Birželio 10 d._ _Švč. M. Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčioje, KAUNE, 18.00
Birželio 12 d._ _Švč. M. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje, VILNIUJE, 17.00

Su misionieriais iš Lenkijos KUN. JAN RECZEK, knygos „Palūžusią dvasią išgydo Jėzus" autoriumi ir STANISŁAWA DĄBROWSKA, turinčiais ilgametę užtarimo ir vidinio išgydymo tarnystės patirtį.

Pasinerk i Gailestinguma
UGDYMO SEMINARĄ „GAILESTINGUMO MOKINIAI“, skirtą maldos grupėms bei bendruomenėms, norinčioms augti užtarimo maldos tarnystėje.
Seminaras vyks 2016 m. BIRŽELIO 11 D., šeštadienį 10.30-18.00. Kolpingo kolegijos salėje, A. Jakšto g. 6, Kaune.
Būtina registracija iki BIRŽELIO 9 D. užpildant anketą.
Vidinio išgydymo rekolekcijas „Jis yra gailestingas, lėtas pykti, pilnas gerumo...“Liepos 15 - 17 D. |„Pušyno“ poilsiavietėje, Jadagonių k., Kauno r.
Veda bendruomenės „Gailestingumo versmė“ nariai bei kunigai egzorcistai.
Registracija iki LIEPOS 4 D. internetiniame puslapyje.

Gailestingumo mokiniai plakatas 5 su Reczek
UGDYMO REKOLEKCIJAS „TARNYSTĖ IŠLAISVINA“, skirtas bendruomenių ir maldos grupių
nariams, besimeldžiantiems užtarimo malda. LIEPOS 27 - 30 D. || JONO PAULIAUS II NAMUOSE, ŠILUVOJE.
Veda bendruomenės „Mocni w Duchu“ nariai iš Lenkijos. _Registracija iki LIEPOS 11 D. internetiniame puslapyje:
Vidinio išgydymo pamaldas (paskutiniais mėnesių penktadieniais). LIEPOS 29 D. Švč. M. Marijos Gimimo bazilikoje, ŠILUVOJE, 18.00 Dalyvauja misionierius Marcin Zieliński iš Lenkijos.

Šiluva
Sielovados bendruomenė „Gailestingumo versmė“