2016 10 betanija vid gyd rekolekcijos

DIEVO TĖVO ŠIRDIES BENDRUOMENĖ – BETANIJA kviečia į vidinio išgydymo rekolekcijas „KAS IŠBARSTYTA TEBŪNA SURINKTA JO ŠLOVEI!“ ves svečias misionierius Olivier Jacob (Prancūzija). Šių rekolekcijų tema apie sunkumus tikėjimo kelyje, kai mūsų širdys pervargsta tarnauti Dievui, bei kai nusiviliame ir prarandame pasitikėjimą Bažnyčios žmonėmis. Į tai Olivier Jacob atsako: „tuomet galime išgyventi Dievo gailestingumą.“

Olivier Jacob yra bendruomenės „Cté Le Rocher“ (liet. „Uola“) vadovas, dėstytojas, katalikų Bažnyčiai tarnaujantis 20 metų su vidinio išgydymo rekolekcijomis ir palydėjimu. Kartu su žmona augina 5 vaikus. Su bendruomene „Cté Le Rocher“ organizuoja konferencijas bei seminarus Prancūzijoje. Yra 5 knygų apie vidinį išgydymą per šlovinimą ir maldą autorius. Lietuvoje svečiuosis pirmą kartą.

DATA: 2016 M. SPALIO 21-23 D.

Rekolekcijų vieta: svečių namai „Domus Pacis“ (Papilio g. 9, Kaunas)

Rekolekcijų auka: 50 Eur (registracija, maitinimas ir nakvyne) arba 25 (registracija ir maitinimas).

Registracija iki spalio 17 d. internetu (www.betanijos.mozello.lt ) arba mob. tel. 8639 8858