Šventosios Marijos iš Nazareto, Bažnyčios Motinos, Krikščioniško gyvenimo ir evangelizacijos mokykla Vilniuje ir Kaune kviečia į rekolekcijų savaitgalį, žiemos sesiją.
2017 M. VASARIO 17-19 D. KAUNE rekolekcijos vyks Kauno šv. apašt. Petro ir Povilo arkikatedros bazilikos parapijos namuose (Vilniaus g. 1/ Valančiaus g. 4 (įėjimas iš šventoriaus). VILNIUJE, taip pat vasario 17-19 d., sesija rengiama Šv. Juozapo kunigų seminarijoje (Kalvarijų g. 325). Programoje - konferencijos, šlovinimas, Eucharistijos šventimas, adoracija, asmeninė ir užtarimo malda, pasidalinimas grupelėse. Mokyklą įkūrė ir jai vadovauja Mažesnieji broliai kapucinai (OFMCap).
Daugiau informacijos tel. 8 673 15672  (Kaune) ir 8 620 49358 (Vilniuje), taip pat facebook paskyroje „Krikščioniško gyvenimo ir evangelizacijos mokykla Lietuvoje“.
Registracija KAUNE (spauskite čia >>)