TIKINČIŲJŲ BENDRUOMENĘ KVIEČIA MALDAI UŽ JAUNIMĄ IR PAŠAUKIMUS

Artėjant 2017 metų Lietuvos jaunimo dienoms, kurios vyks birželio 23–25 dienomis Vilniuje, renginio organizatoriai kviečią visą tikinčiųjų bendruomenę susitelkti maldai už jaunimą bei pašaukimus. Pradėdami maldos akciją taip pat užtarimo prašome šventosios Kryžiaus Teresės Benediktos (Editos Stein), o taip pat Teofiliaus Matulionio, kuris kaip tik per LJD sekmadienio Mišias bus paskelbtas palaimintuoju.

Melsdamiesi už jaunimą mes taip pat prisidėsime prie 2018 metų Vyskupų Sinodo, kurį popiežius Pranciškus šaukia kaip tik ir aptarti jaunimo, tikėjimo ir pašaukimo temas.

Melskime kartu, kad kiekvienas jaunas žmogus atpažintų Viešpaties šaukimą ir turėtų drąsos jį priimti. LJD’2017 „Facebook“ paskyroje kiekvieną savaitę bus skelbiamos ypatingosios intencijos, kurias kviečiame prisiminti kasdienėse maldose.

O Lietuvos jaunimo dienų metu vyks nuolatinė Švenčiausiojo Sakramento adoracija Šv. Kryžiaus (Bonifratų) bažnyčioje. Adoracijos pradžia birželio 23 d. 16 val. ir ji tęsis iki birželio 25 d. 13:30 val. Kviečiame visus tikinčiuosius ateiti į Šv. Kryžiaus (Bonifratų) bažnyčią ir prisijungti prie šios maldos. Taip pat kviečiame įsipareigoti vienos ar kelių valandų maldai prie Švenčiausiojo Sakramento Lietuvos jaunimo dienų metu. Registruotis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. telefonu 8 648 41577.

LJD’2017 komunikacijos komanda

Daugiau informacijos www.jaunimodienos.lt