Šv. Mišių laikas
Karmėlavos viešojoje  Šv. Onos
koplyčioje

 

Šiokiadieniais

9 val.

Šeštadieniais

10 val.

Sekmadieniais

10 val.

12 val.

Kitu laiku - pagal susitarimą su klebonu

   

Marijos radijas  

marijosradijas

   

PTM logo svetainems su fonu

   

KPL logotipas

   

Kauno II dekanatas  

Kauno 2 dekanatas

   

Kviečiame studijuoti Šeimotyros magistro studijų programoje.

Tai unikali programa pagrįsta krikščioniškąja antropologija, kurioje tyrėjo žvilgsniu siekiama nustatyti gilumines šeimos problemas ir rasti būdus išvengti skaudžių pasekmių. Šeimotyros programa padeda pasirengti darbui jaunimo rengimo šeimai srityje, tame tarpe ir bendrojo ugdymo programoje "Sveikatos ir lytiškumo ugdymas bei rengimas šeimai", kuri nuo š.m. rugsėjo bus dėstoma kaip privalomas dalykas mokyklose. (Norintiems dirbti mokyklose bet neturintiems mokytojo kvalifikacijos, Vytauto Didžiojo universitete yra sudaroma galimybė ją įgyti). Šeimotyros programa taip pat yra tvirtas žingsnis norintiems ateityje tapti šeimų ar sužadėtinių konsultantu.

Priėmimas į magistrantūros studijas vykdomas internetu epasirasymas.vdu.lt iki 2017 m. BIRŽELIO 29 D. Motyvacinis pokalbis norintiems studijuoti Šeimotyroje - BIRŽELIO 28 D. 15 val. Katalikų teologijos fakultete, Gimnazijos 7, Kaune.

2017 seimotyra vdu p1

2017 seimotyra vdu p2

   

Svetainėje lankosi 14 svečių ir nėra prisijungusių narių

© Karmėlavos šv. Onos parapija