plakatas 2017 11 09

Atsiliepdami į Popiežiaus ir Vyskupų Konferencijos raginimą rūpintis tikinčiaisiais, kurių šeimos sudužo, išsiskyrusiųjų sielovados centro  „Bendrakeleiviai” palydėtojai ir psichologai parapijų atstovus pasauliečius kviečia į praktinius patirties perdavimo seminarus.

Mokymų tikslas – atsiliepti į atskirų parapijų poreikį padėti savo bendruomenių nariams kilti iš skyrybų krizės, pasiekti, kad patyrusieji santuokoje nesėkmę parapijiečiai nenusigręžtų nuo Bažnyčios, bet dar labiau augtų tikėjime, jaustų bendruomenės palaikymą, rūpestį. Mokymuose bus suteikta ir bendrųjų grupių vedimo žinių bei praktinių įgūdžių, tad jas baigę žmonės galės burti ne tik išsiskyrusiųjų, bet ir kitas krizes išgyvenančių žmonių grupes.

Prieš 17 metų susibūrę „Bendrakeleiviai“ jungia šeimos krizes išgyvenančius asmenis bei psichologus, palydėtojus, dvasininkus, kurie padeda įveikti skyrybų psichologinius bei socialinius padarinius, teikia dvasinę, psichologinę, edukacinę, konsultacinę pagalbą.

Šeimos ir asmens saviugdos centro „Bendrakeleiviai“ vadovė Daiva Jakštienė

Svetainėje lankosi 9 svečiai ir nėra prisijungusių narių