Šv. Mišių laikas
Karmėlavos viešojoje  Šv. Onos
koplyčioje

 

Šiokiadieniais

9 val.

Šeštadieniais

10 val.

Sekmadieniais

10 val.

12 val.

Kitu laiku - pagal susitarimą su klebonu

   

Marijos radijas  

marijosradijas

   

PTM logo svetainems su fonu

   

KPL logotipas

   

Kauno II dekanatas  

Kauno 2 dekanatas

   

Viešoji įstaiga „Bitutės žurnalas“ pristato nemokamą programėlę „Bitutės atradimai“
http://bitute.lt/news/239/40/Viesoji-istaiga-Bitutes-zurnalas-pristato-nemokama-programele-Bitutes-atradimai/

virselis 1

LAPKRIČIO–GRUODŽIO „BITUTĖJE“ – APIE ADVENTĄ IR MEILĘ LIETUVAI

 Kai paspaudžia šaltis, o už lango pučia vėjai ar žaidžia šlapios snaigės, daugiau laiko praleidžiame namie. Kad tas laikas būtų kuo jaukesnis, į pagalbą atkeliauja naujas žurnalo „Bitutė“ numeris. Šiame numeryje jus pralinksmins ir sušildys įdomios užduotys, konkursai, juokai, kryžiažodžiai, Peliuko nuotykiai, saldūs receptai, vaikų įspūdžiai iš piligriminės kelionės į Fatimą, pasaka apie Spinčių, kurio namuose nuo burbėjimo užaugo didelis Burbos kalnas.

Šį kartą žurnale kalbiname antroką Deividą, puikiai išmanantį šachmatų gudrybes, Skruzdėlytė Greitutė pristato tris naujas knygeles apie neįprastus draugus. Taip pat kartu su trimis pirmą klasę lankančiomis mergaitėmis siūlome pasivaikščioti po Vilniaus lėlių teatro „Lėlė“ užkulisius ir muziejų bei sužinoti daug įdomybių apie teatro lėles, jų tipus ir istoriją.

Mūsų šaliai pradėjus švęsti savo šimto metų valstybės jubiliejų, žurnale Bitutė sužinosi, kodėl žymūs žmonės, apkeliavę daugybę kraštų, taip stipriai myli Lietuvą. Muzikantas, multiinstrumentalistas Saulius Petreikis pasakoja, kad važinėdamas po pasaulį suprato, jog tik savo šalyje geriausiai supranta žmones ir jie geriausiai supranta jį. Aktorė Dalia Michelevičiūtė prisipažįsta, kad be meilės savo šaliai viena jos pusė būtų visiškai bespalvė, prėska ir blanki. Gamtininkas ir fotografas  Marius Čepulis prisipažįsta, kad dar nerado nė vienos šalies, kuri prilygtų Lietuvai. Anot jo, niekur nėra tokių miškų, ežerų, upių ir pelkių. Niekur nėra tokio kvapo ir tokių garsų kaip Lietuvoje.

Į vaikų klausimus kaip visada atsako ir kunigas Antanas Saulaitis. Gabija klausia, kas yra adventas ir kodėl jo reikia?

„Adventu, Gabija, vadiname džiaugsmingo laukimo metą ir keturias savaites girdime skaitinius, kaip Dievas žmoniją ruošė priimti Jėzų, – taip į Gabijos klausimą atsako kunigas. – Mes irgi ruošiamės švęsti Dievo sūnaus atėjimą tada ir šiandien. Adventas – tinkamas metas pagaminti kalėdinių dovanėlių, sušelpti  vargstančius, pradžiuginti vienišus.“

Kadangi adventas trunka keturias savaites, žurnalas „Bitutė“ skuba tau į pagalbą, kad šį laiką praleistum kuo gražiau ir prasmingiau ir Kalėdų laukimas virstų linksmu žaidimu. Žurnale rasi advento kalendorių su kiekvienai advento dienai skirtomis užduotėlėmis. Išsikirpk jas, pagal trafaretą pasigamink namelius ir pradėk pirmąją advento dieną kartu su „Bitutės“ žurnalu.

Gražios tau žiemos pradžios, džiugių šv. Kalėdų! Iki susitikimo Naujaisiais Viešpaties metais!

   

Svetainėje lankosi 7 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© Karmėlavos šv. Onos parapija