Šv. Mišių laikas
Karmėlavos viešojoje  Šv. Onos
koplyčioje

 

Šiokiadieniais

9 val.

Šeštadieniais

10 val.

Sekmadieniais

10 val.

12 val.

Kitu laiku - pagal susitarimą su klebonu

   

Marijos radijas  

marijosradijas

   

PTM logo svetainems su fonu

   

KPL logotipas

   

Kauno II dekanatas  

Kauno 2 dekanatas

   

LEIDYKLOS NAUJIENOS:

Ronald Rolheiser "Dvasingumo paieškos" -
www.katalikuleidiniai.lt/produktas/dvasingumo-paieskos

Knygų apie dvasingumą prirašyta labai daug, tačiau jis vis dar dažnai neteisingai suprantamas. Dažniausiai manoma, kad dvasingumas yra kažkas egzotiška, ezoteriška, pakylėta virš kasdienybės ir rutinos. Daugeliui žmonių žodis „dvasingumas“ susijęs su tuo, kas neįprasta ir mistiška, su nepažintu Bažnyčios gyvenimu, šventumu, nuolankumu, kitoniškumu, su tuo, kas skirta tik išrinktiesiems. Dvasingumas neturi nieko bendra su natūraliai kylančiu ar sąmoningu apsisprendimu imtis kokios nors dvasinės veiklos – eiti į bažnyčią, melstis ar medituoti, skaityti dvasinę literatūrą ar imtis dvasinių pratybų. Tai daug gilesnis dalykas.

Kaina knygyne - 9 Eur

Glynn Harrison "Didysis EGO" -
www.katalikuleidiniai.lt/produktas/didysis-ego/

Pasitelkdamas tyrimus ir savo sukauptą patirtį, Glynnas Harrisonas nagrinėja šiais laikais itin įsigalėjusio savivertės didinimo kultūrines ir psichologines šaknis. Jis apibendrina, sistemina ir vertina gausius tyrimų duomenis, juos aiškina paprastai, kartais ir linksmai, pateikia daug naudingų pavyzdžių, pasakojimų, todėl sudėtingos idėjos tampa lengvai suprantamos kiekvienam. Pamažu autorius nuvainikuoja mitą, kad visas mūsų problemas gali išspręsti didėjanti savivertė.
Kaina knygyne - 9,35 Eur

Emmanuelle Heme "Mano draugai šventieji" -
www.katalikuleidiniai.lt/produktas/mano-draugai-sventieji/ 

Knygoje vaikams aprašyti 30 šventųjų gyvenimai, kuriuos visiškai pakeitė tikėjimas į Jėzų. Kiekvienas šiose gyvenimo istorijose atras jam Dievo siunčiamą žinutę ir šventųjų padedamas mokysis augti meilėje.

Kaina knygyne - 3,60 Eur

Kasmetinis informacinis leidinys – Katalikų žinynas 2018 -
www.katalikuleidiniai.lt/produktas/kataliku-zinynas-2018/

Kaina knygyne - 6 Eur

Katalikų pasaulio leidiniai
Vilniuje (8 5) 212 2422

 

   

Svetainėje lankosi 10 svečių ir nėra prisijungusių narių

© Karmėlavos šv. Onos parapija