Šv. Mišių laikas
Karmėlavos viešojoje  Šv. Onos
koplyčioje

 

Šiokiadieniais

9 val.

Šeštadieniais

10 val.

Sekmadieniais

10 val.

12 val.

Kitu laiku - pagal susitarimą su klebonu

   

Marijos radijas  

marijosradijas

   

PTM logo svetainems su fonu

   

KPL logotipas

   

Kauno II dekanatas  

Kauno 2 dekanatas

   

Kviečiame sukurti šventojo Kazimiero statulėlę arba pasakojimą tema:

JEI GYVENČIAU ŠV. KAZIMIERO LAIKAIS...

Sukurtoje statulėlėje ar parašytame tekste atskleisk šv. Kazimiero istorinį laiką.

Rašydamas gali susitikti su juo per sugalvotą personažą pasikalbėti, kaip jis žvelgė į kasdienybę, žmonių santykius, kovas ir darbus. Konkurso tikslas – pakviesti tave asmeniškai įsigilinti į Lietuvos šventojo gyvenimą.

Reikalavimai:

1. Statulėlė turi būti trimatė, pagaminta iš žmonėms ir aplinkai nepavojingų bei negendančių medžiagų – molio, popieriaus, šiaudų, audinių, medienos, plastilino, modelino ar kitų medžiagų.

2. Teksto apimtis nuo 1 iki 4 puslapių, žanras pasirinktinai: esė, dielogas, pasakojimas, memuarai, malda, poezija, laiškas, legenda.... Tekstas turi būti rinktas kompiuteriu.

3. Kūrėjų amžius neribojamas. Darbas gali būti individualus, grupinis ar šeimyninis.

4. Kūrinius reikia pristatyti iki vasario 16 dienos. Tekstus prašome atsiųsti el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Statulėles prašome atnešti į Vilniaus arkikatedros raštinę (darbo dienomis ir šeštadieniais: 7.30—9.00 ir 15.30—19.00 val., sekmadieniais po kiekvienų šv. Mišių). Statulėles taip pat galima atsiųsti adresu: Tilto g. 1A, 01101 Vilnius. Parašykite autoriaus vardą, pavardę, amžių, gyvenamąją vietą ir kontaktus. Pasiteirauti apie konkursą
galite telefonu – 8 688 18795.

Statulėlės bus eksponuojamos Vilniaus Arkikatedroje šv. Vladislovo koplyčioje nuo vasario 23 iki kovo 11 dienos. Nugalėtojai apdovanojami šv. Kazimiero šventės metu, kovo 4 d., o konkurse laimėję tekstai skaitomi po šv. Mišių kiekvieno mėnesio 4d.

Konkursą organizuoja:

Vilniaus arkikatedra
Magnificat vaikams
http://www.magnificat.lt/vaikams/ 
savanorė Audronė Daudaitė 868743651

2018 sv Kazimiero Statuleles ir teksto konkursas

   

Svetainėje lankosi 13 svečių ir nėra prisijungusių narių

© Karmėlavos šv. Onos parapija