Šv. Mišių laikas
Karmėlavos viešojoje  Šv. Onos
koplyčioje

 

Šiokiadieniais

9 val.

Šeštadieniais

10 val.

Sekmadieniais

10 val.

12 val.

Kitu laiku - pagal susitarimą su klebonu

   

Marijos radijas  

marijosradijas

   

PTM logo svetainems su fonu

   

KPL logotipas

   

Kauno II dekanatas  

Kauno 2 dekanatas

   

BETANIJOS BENDRUOMENĖ KVIEČIA

2018 m. kovo 2-4 d. vyks rekolekcijos moterims su misioniere Myriam Fourchaud (Jono Pauliaus II bendruomenė, Prancūzija). Rekolekcijų pavadinimas "Kelkis, tu pašaukta būti laisva". Kiekviena moteris trokšta, kad į jos ilgesį būtų atsakyta ir, kad ieškanti širdies dalis, kuri žvilgsnį veda į tolį, būtų pripildyta. Tam, kad galėtume kurti ramybę pasaulyje skleidžiant tikėjimą. Programoje numatoma: maldos laikas, paskaitos, praktiniai užsiėmimai, terapijos, šlovinimas, pokalbiai, išpažintys, adoracija moteriškas pasidalinimas. Tad kviečiame stabtelėti, kad sugrįžusios galėtume labiau mylėti!
Rekolekcijų vieta: Trinapolio rekolekcijų namai, Verkių g. 70, Vilnius
Rekolekcijų auka: 60 Eur (apgyvendinimas, dalyvio registracija ir maitinimas) arba 50 Eur (dalyvio registracija ir maitinimas).
Registracija vyksta iki kovo 1 d. tinklapyje http://www.betanijos.mozello.lt/  Daugiau informacijos telefonu +37069949410
--
Maldos bendrystėje
Betanijos bendruomenė

   

Svetainėje lankosi 5 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© Karmėlavos šv. Onos parapija