Lietuvoje gyvuojantis pasaulietinis Šventojo Kazimiero Ordinas ir Kauno Šv. Jurgio Konventas, vedini kilnių vertybinių siekių, dalyvaudami visuomenės moralinių vertybių raiškoje, kviečia iškiliai sutikti 500-ąsias Šv. Kazimiero užtarimu ir globa laimėto mūšio – LDK miesto Polocko - apgynimo metines.

KVIEČIAME JAUNIMĄ DALYVAUTI TARPTAUTINIAME PIEŠINIŲ KONKURSE „BALTASIS RAITELIS“, kurio tikslas - naudojant įvairias piešimo technikas atskleisti Šv. Kazimiero stebuklo ypatumus ir būsenas. Darbus pateikti iki 2018 m. gegužės mėn. 05 d. Daugiau informacijos rasite prisegtame dokumente.

APDOVANOJIMAI VYKS 2018 M. GEGUŽĖS MĖN. 20 D. ŠV. JURGIO KANKINIO BAŽNYČIOJE (Kaunas, Lietuva), ,,Šv. Kazimiero užtarimu ir globa – LDK kariuomenės pergalė prie Polocko. 500 metų sukakties (1518-2018) minėjimas“ renginio metu.

Kauno pilies prieigose rikiuosis narsi kareivija, iškilminga procesija eis į šeštąjį šimtmetį skaičiuojančią Šv. Jurgio Kankinio bažnyčią, joje bus aukojamos iškilmingos Šv. Mišios. Didingai skambės Šv. Kazimiero ordino nario K. Daugėlos choralinė fantazija „Šv. Kazimiero choralas“ orkestrui ir vargonams, atliekama ir žymiose pasaulinėse erdvėse.

JŪSŲ DARBAI TAPS PUIKIA BENDRUOMENINIO RYŠIO ILIUSTRACIJA. Tegu Šventasis Kazimieras mus vienija!

Konkurso koordinatoriai:

Renginio organizatoriai: Kauno Šv. Jurgio konventas ir Šv. Kazimiero ordino Kauno komtūrija