2018 m. balandžio 27–29 d. Žemaitijoje lankysis viešnia iš Didžiosios Britanijos Michelle Moran - evangelizacinės katalikų bendruomenės „Sion“ (Londonas) steigėja bei Tarptautinės katalikų charizminio atsinaujinimo tarnybos (ICCRS) prezidentė – emeritė.

Kviečiame dalyvauti konferencijose su Michelle Moran.

BALANDŽIO 28 D. (ŠEŠTADIENĮ) „NAUJĄ VYNĄ Į NAUJUS VYNMAIŠIUS“ (LK 5,38) PALANGOJE (Palangos Senojoje gimnazijoje, Jūratės g. 13).

BALANDŽIO 29 D. (SEKMADIENĮ) „DIEVAS JĮ IŠAUKŠTINO IR PADOVANOJO JAM VARDĄ“ (FIL 2,9) TELŠIUOSE (Telšių vyskupo Vincento Borisevičiaus kunigų seminarijos patalpose, Katedros a. 6).

Renginiai nemokami.

20180428 29 michelle moran misijos

Apie MICHELLE MORAN

2018 m. balandžio 27–29 d. Žemaitijoje lankysis viešnia iš Didžiosios Britanijos Michelle Moran.

Trumpai apie Michelle Moran būtų galima pasakyti – kad ji yra evangelizacinės katalikų bendruomenės „Sion“ (Londonas) steigėja bei Tarptautinės katalikų charizminio atsinaujinimo tarnybos (ICCRS) prezidentė – emeritė.

Evangelizacinę katalikų bendruomenę „Sion“ Michelle Moran įsteigė su vyru Peteriu ir kartu jie tarnauja jau virš 30 metų.
Michelle Moran po pasaulį keliauja kaip pamokslininkė, mokytoja ir evangelistė. Ji yra keletos knygų apie evangelizaciją autorė. Taip pat rašo straipsnius religiniams žurnalams ir laikraščiams.
Michelle Moran studijavo Londono universitete, kur įgijo religinių studijų ir sociologijos bakalauro laipsnį.
1998 m. Kembridžo Teologijos fakultete įgijo pastoracinės teologijos magistro laipsnį.
2006–2017 m. buvo ICCRS (International Catholic Charismatic Renewal Services – pažodžiui, Tarptautinės katalikų charizminio atsinaujinimo tarnybos“) prezidentė.
2008–2016 m. Michelle Moran – Popiežiškosios pasauliečių reikalų tarybos narė.
Michelle Moran 10 metų pirmininkavo Nacionaliniam Charizminio atsinaujinimo tarnybos komitetui Anglijoje.
2016 m. popiežius Pranciškus Michelle Moran paskyrė dirbti įkuriant naują struktūrą – Atsinaujinimo ir Misijos bažnyčioje tarnybą.