Šv. Mišių laikas
Karmėlavos viešojoje  Šv. Onos
koplyčioje

 

Šiokiadieniais

9 val.

Šeštadieniais

10 val.

Sekmadieniais

10 val.

12 val.

Kitu laiku - pagal susitarimą su klebonu

   

Marijos radijas  

marijosradijas

   

PTM logo svetainems su fonu

   

KPL logotipas

   

Kauno II dekanatas  

Kauno 2 dekanatas

   

Lietuvos veiklių žmonių bendrija maloniai kviečia kartu švęsti 25-ių metų Jubiliejaus sukaktį, kuri įvyks 2018 m. lapkričio 21dieną, trečiadienį, 19 val., Kaune, Žalgirio arenos restorane SALA, Karaliaus Mindaugo pr. 50. Įėjimas iš Nemuno pusės.

Išgirsite nuostabų šlovinimą ir puikius liudijimus, kaip Dievo meilė keičia žmonių gyvenimus pasaulyje ir Lietuvoje. Mums patarnaus brolis iš Airijos Gintautas Tautkus su šeima. Renginį vainikuos ilgametis bendrijos narys iš Anglijos ir vienas iš Lietuvos VŽB įkūrėjų, Dievo apdovanotas gydymo dovana Allan Jones.

Renginio kaina - 10 Eur. Į kainą įskaičiuotas karštas ir saldus patiekalai, kava.

Kvietimus galima įsigyti bendrijos skyriuose arba prieš renginį.
Daugiau informacijos tel. 8 688 83912 (Algimantas), puslapyje www.vzb.lt

2018 11 21 VZB 25 plakatas

   

Svetainėje lankosi 7 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© Karmėlavos šv. Onos parapija