Šv. Mišių laikas
Karmėlavos viešojoje  Šv. Onos
koplyčioje

 

Šiokiadieniais

9 val.

Šeštadieniais

10 val.

Sekmadieniais

10 val.

12 val.

Kitu laiku - pagal susitarimą su klebonu

   

Marijos radijas  

marijosradijas

   

PTM logo svetainems su fonu

   

KPL logotipas

   

Kauno II dekanatas  

Kauno 2 dekanatas

   

2018 m. gruodžio 7 d., pirmąjį mėnesio penktadienį, Nacionalinė egzorcistų asociacija kviečia į Maldos ir budėjimo vakarą kartu su broliais Pranciškonais Šv. Jurgio (Pranciškonų) bažnyčioje Kaune ir tėvais Jėzuitais Šv. Ignaco (Jėzuitų) bažnyčioje Šiauliuose.
Melsimės atsiteisimo intencija už savo ir visų žmonių nuodėmes, už taiką visame pasaulyje, ypač Ukrainoje, Sirijoje ir Šventojoje Žemėje, prašysime malonės tinkamai paruošti savo širdis Viešpaties Gimimo šventėms.

17.30 Vakarinė liturginė valanda
Galimybė Sutaikinimo sakramentui

18.00 Šv. Mišios

18.45 Švč. Sakramento adoracija
Pamaldos Švč.Jėzaus Širdies garbei
Užtarimo pamaldos (Šiauliuose)

   

Svetainėje lankosi 14 svečių ir nėra prisijungusių narių

© Karmėlavos šv. Onos parapija