Šv. Mišių laikas
Karmėlavos viešojoje  Šv. Onos
koplyčioje

 

Šiokiadieniais

9 val.

Šeštadieniais

10 val.

Sekmadieniais

10 val.

12 val.

Kitu laiku - pagal susitarimą su klebonu

   

Marijos radijas  

marijosradijas

   

PTM logo svetainems su fonu

   

KPL logotipas

   

Kauno II dekanatas  

Kauno 2 dekanatas

   

2019 m. gegužės 4–5 dienomis pirmą kartą į Lietuvą atvyksta Jėzaus Draugijos generalinis vyresnysis t. Arturo Sosa, SJ. Jis aplankys 450 metų misijos Lietuvoje sukaktį mininčių jėzuitų bendruomenes Vilniuje ir Kaune, susitiks su jėzuitų gimnazijų, ignaciškąjį dvasingumą puoselėjančių vienuolių ir pasauliečių bendruomenių atstovais, Lietuvos ir Latvijos jėzuitų provincijos bendradarbiais, jėzuitų bažnyčių bendruomenių aktyvu. Šis t. Arturo Sosa apsilankymas reikšmingos sukakties proga bus svarbus įkvėpimas jėzuitų misijai dabartinėmis sąlygomis.

Spaudos konferencija su t. Arturo Sosa įvyks gegužės 5 d. 16 val. Kauno jėzuitų gimnazijos (Rotušės a. 9) mokytojų kambaryje. Įėjimas į gimnaziją iš Aleksoto gatvės.

Primename, kad prieš 450 metų – 1569 m. spalio 28 d. – į Vilnių atvyko 4 pirmieji jėzuitai, davę pradžią du šimtmečius trukusiai ir ilgainiui stiprėjusiai jėzuitų misijai Lietuvoje. Po Pirmojo pasaulinio karo atsikūrę Vilniuje ir Lietuvoje, sovietmečiu veikę išeivijoje bei pogrindžio sąlygomis Lietuvoje, jėzuitai savo misiją čia tęsia iki šiol. Lietuvos Respublikos Seimas, remdamas Lietuvos jėzuitų socialinį dialogą, kuriuo siekiama plėtoti švietimo,
mokslo, kultūros ir socialinę veiklą, 2019 metus paskelbė Jėzuitų misijos Lietuvoje metais.

Maloniai kviečiame!

Lietuvos ir Latvijos jėzuitų provincija

Telefonas pasiteiravimui: +37062087831

   

Svetainėje lankosi 13 svečių ir nėra prisijungusių narių

© Karmėlavos šv. Onos parapija